Aktualności
  • slajd_1
  • slajd_2
  • slajd3
  • slajd4
  • slajd5

 

Do konkursu zgłoszono pięć prac magisterskich z trzech uczelni.  Po zapoznaniu się z recenzjami Komisja Konkursowa przyznała jedną nagrodę pierwszą, jedną - drugą i jedną - trzecią.

I nagroda - mgr Marta Kubiśza pracę pt. „Zastosowanie fitazy i proteazy w mieszankach z udziałem łubinu żółtego w badaniach na kurach nieśnych”. Praca wykonana pod kierunkiem dr inż. Sebastiana Kaczmarka w Katedrze Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

II nagroda – mgr Jan Dobrzański za pracę pt. „Conservation of goose genetic resources in Poland”. Praca wykonana pod kierunkiem prof. dr hab. Tomasza Szwaczkowskiego w Katedrze Genetyki i Podstaw Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

III nagroda – mgr Magdalena Panfil za pracę pt. Wykorzystanie srebra koloidalnego do dezynfekcji jaj wylęgowych przepiórki japońskiej”. Praca wykonana pod kierunkiem dr inż. Justyny Batkowskiej w Katedrze Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 

Polski Oddział Światowego Stowarzyszenia Wiedzy Drobiarskiej PB WPSA

ul. Wołyńska 33, 60-637 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

NIP 781 188 01 68
REGON 302200544
nr konta 29 1240 3493 1111 0010 4715 7568
Bank Pekao SA II Oddział w Bydgoszczy