Aktualności
  • slajd_1
  • slajd_2
  • slajd3
  • slajd4
  • slajd5

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym otrzymałem zaproszenia na dwie warte uwagi Konferencje Drobiarskie

Z poważaniem

Marcin Lis

1)
Pani Profesor Alina Wieliczko w imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji wraz z
Katedrą Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Sekcją Fizjologii i Patologii Ptaków Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych ma zaszczyt zaprosić na 52. Konferencję Naukową
Aktualne problemy w patologii drobiu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości zapobiegania szerzeniu się chorób zakaźnych”

 (http://www.wroclawkonferencjadrobiarska.pl/)
Konferencja z udziałem wykładowców krajowych i zagranicznych odbędzie się w dniach 30 czerwca–1 lipca 2022 r. we Wrocławiu, Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3.

W programie tegorocznej konferencji znajdą się wykłady poświęcone wyzwaniom, jakie będą podejmowane w sektorze produkcji drobiarskiej w najbliższym czasie, w tym:

ograniczanie występowania zakażeń wirusowych i bakteryjnych, szczególnie grypy ptaków i salmonelloz
ograniczanie stosowania antybiotyków i możliwości wykorzystania alternatywnych substancji o działaniu przeciwdrobnoustrojowym
ograniczanie systemu klatkowego chowu kur
wyzwania w zakresie skutecznej profilaktyki i immmunoprofilaktyki chorób drobiu
nowe regulacje prawne
Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz w zakładce "Rejestracja".

2)

W dniach 11-12 maja 2022 w formie hybrydowej odbędzie się Konferencja 

 FACTA WPSA Brazylia 2022

FACTA, zawsze związana z bieżącymi problemami i zajmująca się szkoleniem i szkoleniem osób zaangażowanych we wszystkie segmenty łańcucha drobiarskiego, opracowała wraz z personelem technicznym bogate programowanie, dotyczące różnych aspektów związanych z hodowlą drobiu. W trakcie konferencji wręczona zostanie Nagroda José Maria Lamasa da Silvy, dla referatów ustnych, wybieranych przez komitety utworzone przez techników i badaczy z różnych dziedzin wiedzy. Organizatorzy zapraszają do sprawdzenia zasady i zgłoszenia pracę do nagrody José Maria Lamas da Silva, do 15.04.2022 r.

 

Polski Oddział Światowego Stowarzyszenia Wiedzy Drobiarskiej PB WPSA

ul. Wołyńska 33, 60-637 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

NIP 781 188 01 68
REGON 302200544
nr konta 29 1240 3493 1111 0010 4715 7568
Bank Pekao SA II Oddział w Bydgoszczy