Aktualności
  • slajd_1
  • slajd_2
  • slajd5
  • slajd3
  • slajd4

wpsa logoDoroczne Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków PB WPSA odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2021 r. Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne będzie miało formę on-line. W najbliższym czasie zostaną wysłane szczegóły, dotyczące platformy oraz sposobów logowania pozwalających na uczestnictwo w obradach.

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia w dniu 9 kwietnia 2021 odbędzie się w formie on-line, a jego organizację (obsługa: video-konferencji w systemie Zoom, głosowań oraz nadzór informatyczny) zapewni firma MWC sp. z o.o. (MW Concept - dostawca systemów do głosowania oraz systemów konferencyjnych). Wyboru Firmy dokonano po sprawdzeniu jej solidności i wiarygodność oraz na podstawie przesłanej oferty.

Uwaga! Zgodnie ze Statutem PB WPSA, prawo do uczestnictwa w Walnym Zebraniu mają Członkowie: zwyczajni, których członkostwo w Stowarzyszeniu nie ustało na skutek zalegania z opłatą składek członkowskich lub innych zobowiązań, przez okres przekraczający dwanaście miesięcy (§14, pkt1.b) oraz honorowi i wspierający.

Informacji na temat ewentualnych zaległości mogą udzielić sekretarz dr hab. Marcin Lis, prof. UR (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub skarbnik dr Marcin Hejdysz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Polski Oddział Światowego Stowarzyszenia Wiedzy Drobiarskiej PB WPSA

ul. Wołyńska 33, 60-637 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

NIP 781 188 01 68
REGON 302200544
nr konta 29 1240 3493 1111 0010 4715 7568
Bank Pekao SA II Oddział w Bydgoszczy